Dekoratif-Çocuk-Odası-Düzenleme-Kutusu

Meri Baby markası olarak bebeklerin alışverişinde sağlıklı ve şık çözümler sunmaya çalışıyoruz. Bu yolda ürün çeşitlerimizi de günden güne artırmaya devam ediyoruz. Markamıza yeni ürünler eklerken kendimize “bu ürün sağlıklı mı“, “yeniden kullanılabilir mi“, “bebeğin ve ebeveynlerinin hayatına bir artı değer katabilir mi” gibi sorular soruyoruz.

Ürün yelpazemize yeni eklediğimiz Meri Baby Bebek Odası Dekorasyon Kutuları da bu sorulardan ikisine cevap olabilecek nitelikte. Bebekler ne kadar küçük olsalar da ihtiyaçları olan şeyler hiç de az değil. Bir bebek odası veya gardırobu, en az ebeveynlerininki kadar dolu olabiliyor. Bu durumda bebek odasının derli toplu olması da çözülmesi gereken konulardan birisi.

Şimdi bebeğinizin eşyalarını, oyuncaklarını organize edebileceğiniz, tasarımıyla da şık görünen kutularımızı size sunuyoruz.

3 farklı boyda ve 4 farklı renkte ürettiğimiz dekoratif kutular sadece bir saklama çözümü olmaktan öte, dilerseniz bebek odasının dekorasyonunda da kullanabilmenize olanak sağlıyor.

Yorum bırakın

Shopping Cart