Meri Baby markasından yaptığınız her alışverişte, alt limit olmaksızın, sizin adınıza Ege Orman Vakfı’na bir fidan bağışı yapıyoruz. Hedefimiz ise bu küçük küçük biriken fidan bağışlarını, sonunda bir koruya hatta hatıra ormanına dönüştürmek. Peki, bunu neden yapıyoruz?

Meri Baby ürünlerinde tasarımların güzelliğinden de önce dikkat ettiğimiz şey sağlıklı olmaları. Bu yüzden tüm ürünlerimizde %100 pamuklu kumaş kullanmaya özen gösteriyoruz. Bebeklerin ve çocukların sağlıklı giyinmeleri çok önemli. Fakat bunun ötesine geçip geleceklerinde de sağlıklı hava solumaları, yeşil bir dünyaya sahip olmalarını amaçlıyoruz. Şu anda devam eden kampanyamızda yaptığınız her alışveriş karşılığında Ege Orman Vakfı’na, sizin adınıza bir fidan bağışı yapıyoruz ve isminiz yazılı Fidan Bağış Kartı’nı size siparişinizle birlikte gönderiyoruz. İkinci alışverişinizden itibaren de Fidan Bağış Kartları’nı dijital olarak e-posta adresinize gönderiyoruz.

Ege Orman Vakfı Fİdan Bağış Sertifikası

Sosyal sorumluluk kampanyalarımız yalnızca ağaçlandırmayla sınırlı kalmayacak. Fidan bağışı kampanyasından sonra da anne-çocuk sağlığı, çocuk gelişimi ve eğitimi konularında kampanyalar düzenlemeyi, kazancımızın bir kısmını topluma geri ödemeyi hedefliyoruz.

Amacımız yalnızca ticari bir işletme olmanın dışında, toplumdan kazandığının bir kısmını yine içinde bulunduğu topluma geri veren, sosyal fayda yaratan ve en önemlisi, işimizin hedefi olan çocuklara hizmet eden bir marka olmak.

Tabii ki tek başımıza değil, hep birlikte.

Yorum bırakın

Shopping Cart