2023 Yaz Koleksiyonu - Dreamland

Yeni koleksiyonumuzla sizi geçmişin sıcak anılarına götürüyoruz.

Hem günlük hem de özel günlerde kullanabileceğiniz Dreamland koleksiyonunu, 0-8 yaş arası çocuklar için özenle tasarladık.

Otantik, heyecan verici ve nostaljik bir tarz yaratmaya çalışırken, uzun ömürlü ve el emeği ile yapılan değerli parçalar üretmeye özen gösterdik.

Her parçanın sırayla küçük  kardeşlere, ardından torunlara bir yadigâr olarak  kalacağı umuduyla, değerli çocukluk anılarının bir hatırlatıcısı olarak, anneler tarafından saklanıp torunlara aktarılacağını hayal ediyoruz.

sadece bir

giysi değil,

aynı zamanda

bir anı...

Kıyafet seçimi çocukların benlik duygusu ve kendini ifade etme yeteneği üzerindeki etkisi oldukça önemli. 

Kendi çocukluğundan kalma kıyafetlerin bir kısmını sakladığını biliyoruz. Her parça sizi giydiğiniz zamana götürüyor. Kimisini hissettirdikleri için kimisini sizin için özenle yapıldığı için sakladınız.

Meri Baby ile bebeklerinize özgün, zamansız ve klasik bir tarz sunarken, doğaya ve gelecek nesillere olan saygınızı da göstermiş olacaksınız. Bir zamanlar sadece bir giysi parçası olarak görülen bebek kıyafetleri, Meri Baby ile bir hatıra ve aile mirası haline gelecek.

2023 İlkbahar-Yaz sezonunda geçmişten ilham alarak hazırladığımız çocuk giyim koleksiyonumuzla çocuklarınızın gardrobunu renklendirecek. %100 pamuklu iplerle elde örülen şapka, şort ve bohem üst kombinleri, hem şık hem de rahat.

meribaby

2023 Yaz Koleksiyonu - Dreamland

Yorum bırakın

Shopping Cart