Meri Baby ile İşbirliğine Var Mısın?

Meri Baby Affiliate Pazarlama ortağımız olmaya karar verdiyseniz, aşağıda dikkat etmeniz gereken basit birkaç kuralı okumalısınız.

Meri Baby markasıyla paylaşım yapmaya nasıl başlarım?

Bebek giyim ve aksesuarları modasını yakından takip ediyorsanır ve siz de paylaşımlarınızın gücüne inanıyorsanız,  Meri Baby’nin markası için paylaşım yaparak kazanmaya ve kazandırmaya başlayabilirsiniz.

  1. Öncelikle bize @meri_baby_design instagram hesabımıza DM atarak ya da destek@meribaby.net adresimize e-posta atarak ulaşabilirsiniz.
  2. Size özel Meri Baby %10 indirim kuponu tanımlayacağız.
  3. Instagram paylaşımlarınızda bu kodu tüm takipçilerinizle paylaşabiliriniz.
  4. Takipçileriniz bu kod ile alışveriş yaptıklarında %10 indirim kazanır. Siz de bu siparişlerin iptal olmaması aynı oranda ödemeye hak kazanırsınız.
  5. Hak edişleriniz yalnızca meribaby.net sitesi üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.

Bu kadar basit…

Hak kazandığım ödemeyi nasıl alabilirim?

Hak kazandığınız ödemeleri her ayın sonunda size bildireceğiz. İsterseniz hak kazandığınız tutarı nakit olarak banka hesabınıza havale ederiz isterseniz de Meri Baby alışverişlerinde kullanabileceğiniz bir alışveriş çeki tanımlayabiliriz.

Benim kodumla yapılan alışverişlerin geçerlilik şartı nedir?

Öncelikle, alışverişlerin meribaby.net sitemiz üzerinden yapılmış olması gerekir.

Size özel hazırlanmış kodlarla yapılan alışverişlerden ödeme hakkı kazanmanız için, alışverişin üzerinden 20 gün geçmiş ve bu alışverişin tamamı ya da bir kısmı iptal/iade edilmemiş olmalıdır.

Benim kodumla yapılan alışverişleri nasıl takip edebilirim?

Size özel kod ile yapılan alışverişlerin toplam sayısı ve tutarı, bizim tarafımızdan her ayın sonunda sizlere e-posta ile bildirilecektir. Hak ettiğiniz ödemeleri de yine e-posta yoluyla size bildireceğiz.

Shopping Cart